مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner ونیز دبی

s5_logo ونیز دبی

veniz-dubai ونیز دبی

ونیز دبی

اگر برای شما مهم است که به مکانی سفر کنید که از نظر آب و هوایی کاملا متفاوت با ایران باشد و دنباله جایی هستید که تفریحاتش خاص باشد و برای شما جذابیت داشته باشد بهتر که به دبی سفر کنید و جدا از تمام تفریحات و هیجاناتی که در این شهر پر از جنب و جوش وجود دارد منطقه ای است که برگرفته و تداعی کننده دو شهر است یکی ونیز ایتالیا و دیگری یزد ایران این منطقه که الجمیره نام دارد معماری و ساخت آن تلفیقی از معاری های عربی خلیج فارس و شهرک بودن آن که با قایق های چوبی و کوچک باید جابه جا شوید تداعی ونیز و بادگیرهایی که در بالای ساختمان های این شهرک وجود دارد شهر یزد را در ذهن ها یادآوری میکند.جالب است که با اقامت در منازل لوکس این منطقه شما تجربه اقامت در ونیز مصنوعی را خواهید داشت.

KZjqcD7UprDcZD738SQLRrGXgcTkfmIFdB3eC14XVdLjmZX+ZbSxNhhce5BzpmJG3PwaZY4Hz0Rto3q7h+np3PQdJAd6j4FqBJug78mU4HgBKyS25jOWFGW5MYQlHPUchfkEHZ4nhUSfRfAXjd+6M0YUF6AAAAAElFTkSuQmCC ونیز دبیدبی شهر عجایب 

اینکه می‌گویند دبی شهر عجایب است دروغ نیست. جزیره دبی با تمام تفریحات پر از هیجان و شادی همواره غیر قابل پیش بینی است. جزیره دبی در دل کویر شرایط و امکاناتی را فراهم کرده است که هیچ گردشگری در سفر تور دبی را فراموش نمی کند.این شهر با پیشرفت چشمگیری که در طی  این 10 سال داشته است توانسته خودش را جزو مناطق برتر گردشگری نامگذاری کند.