مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner بهترین هتل های 4 ستاره دبی

s5_logo بهترین هتل های 4 ستاره دبی

D5eHmPvmfw9KYFzKQFGajAqkoJxrDFGOpooOacxrCbnP1Hp2MnzXFboPZz32PfCRJv6P4pNvsHtrSqyAAAAAElFTkSuQmCC بهترین هتل های 4 ستاره دبی

جاذبه‌های گردشگری و تفریحی دبی انقدر زیاد است که تنها با یک سفر نمی‌توانید تمام جاذبه‌های آن را ببینید. علاوه براین، این شهر توریستی هتل‌های زیبایی با بهترین امکانات تفریحی و گردشی دارد که هر کدام به تنهایی پر از سرگرمی و امکانات خوبی برای تفریح دارد.انتخاب هتل یکی از مهمترین مسائل هر سفر برای اقامت و فراهم کردن بهترین امکانات است. دبی هتل‌های زیادی دارد که هر کدام در قیمت‌های مختلف و با امکانات متفاوتی است. هتل‌های 5 ستاره در دبی با وجود بیشترین و بهترین امکانات قیمت بالایی دارد. اما گزینه‌ی بعدی که مقرون به صرفه‌تر هستند هتل‌های 4 ستاره هستند که با وجود قیمت مناسب‌تر امکانات خوبی دارند. مانلی در این مقاله به معرفی تعدادی از هتل‌های 4 ستاره پرداخته ‌است تا در سفر دبی اقامت خوبی داشته باشید. 

هتل ویدا   

هتل ویدا در شش طبقه و با نمایی نزدیک به خانه‌های پرشکوه و شیخ‌نشینان است. نمای این هتل الهام گرفته از خانه‌های قدیمی عربی است، بطوری که علاوه‌بر مدرن بودنش توانسته بافت اصیل خود را حفظ کند.موقعیت این هتل بگونه‌ای است که تنها چند دقیقه پیاده‌روی با فرودگاه و ساحل دارد. همچنین این هتل دسترسی عالی به دبی مال، مرکز تجاری بین‌المللی، آب‌نمای معروف دبی و ... است. این هتل 1 دقیقه پیادروی تا آکواریوم  دبی و 10 دقیقه پیاده‌روی تا مرکز خرید سنتر دبی و پارک کیدزانیا است. هزنیه‌ی اقامت یک شب در این هتل تا سقف 650 دلار است البته هر کدام از اتاق‌ها قیمت‌های مختلفی دارد.آدرس هتل: امارات، دبی، بلوار محمد بین رشید، هتل ویدا.