مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner پرواز تهران تا ارمنستان چند ساعت است؟

s5_logo پرواز تهران تا ارمنستان چند ساعت است؟

Air-Armenia پرواز تهران تا ارمنستان چند ساعت است؟

پرواز تهران تا ارمنستان با پرواز آسمان چند ساعت است؟

همان طور که میدانید پرواز های ایران به ارمنستان فقط با دو پرواز ماهان و آسمان انجام میپذیرد پروازهای رفت در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه پنجشنبه انجام میپذیرد فقط در یک ساعت 9:15 صبح و پرواز های برگشت ایروان به ارمنستان شنبه دوشنبه چهارشنبه و پنجشنبه در ساعت 12:15 شب انجام میپذیرد که این مدت زمان 1:30 دقیقه میباشد.

پرواز تهران تا ارمنستان با پرواز ماهان  چند ساعت است؟

پروازهای تهران به ایروان هفته ای 5 پرواز انجام میپذیرد در روزهای یکشنبه سه شنبه چهارشنبه جمعه در ساعت 8:30 صبح است که مدت پرواز 1:30 دقیقه از فرودگاه امام خمینی به ایروان میباشد و پروازهای برگشت در روزهای یکشنبه سه شنبه چهارشنبه جمعه در ساعت 16:10 ظهر از فرودگاه ایروان ارمنستان به فرودگاه امام خمینی به مدت 1:30 دقیقه میباشد.

پرواز تهران تا ارمنستان با پرواز ایر ارمنیا چند ساعت است؟

پرواز تهران-ایروان-تهران با هواپیمایی ‏Armenia‏ ( آرمنیا) از تاریخ 6 شهریور ماه آغاز خواهد شد . روزهای پروازی شنبه و چهار شنبه هر هفته ‏میباشد. بوئینگ مدر ن 500-737 و 700-737 در این مسیر پرواز خواهند کرد . 
-صندلی بیزینس کلاس و صندلی های بسیار راحت اکونومی
-بوئینگ مدر ن 500-737 و 700-737‏
-شروع نرخ از 000/865 تومان (دو طرفه)‏
-امکان رزرواسیون بلیط بلند مدت ‏
-‏25 کیلو بار مجانبی و 7 کیلون کابین

فاصله تهران تا ارمنستان 498.6مایل(802.5کیلومتر/433مایل دریایی) ارمنستان از کشورهای آسیایی است که در شمال غربی ایران عزیزمان واقع شده است. ارمنستان یکی از کشورهای پر طرفدار گردشگری است. این شهر یکی از بهترین شهرهایی است که آثار تاریخی و باستانی بسیاری دارد. ایروان در میان گردشگران به شهر موزه‌ای زیر آسمان معروف است. برای رفتن به سفر دانستن اطلاعاتی مثل فاصله زمانی و مسافتی و شناخت هتل‌ها اهمیتی زیادی دارد. مانلی در این مقاله به بیان اطلاعات زمانی و مسافتی تهران تا ایروان پرداخته است.

91TJH45m8sUAAAAASUVORK5CYII= پرواز تهران تا ارمنستان چند ساعت است؟

فاصله تهران تا ارمنستان زمینی

فاصله تهران تا ایروان 5/802 کیلومتر است، که اگر با اتوبوس و ماشین شخصی قصد سفر دارید به مدت 24 ساعت در مسیر خواهید بود. مسیری که از آن عبور خواهید کرد همانند مسیرهای جنگلی شمال کشورمان است. این جاده‌های پر پیچ و خم و سرسبز شبیه به جاده چالوس است. اگر مبدا شما تهران باشد سفر با اتوبوس همه روز از ترمینال آزادی انجام می‌گیرد. هزینه بلیت رفت تقریبا 180هزارتومان و هزینه بلیت برگشت آن 200هزار تومان است. سفر با اتوبوس به ایروان هم امکان پذیر است که هزینه تور اتوبوس آن تقریبا از 700هزار تومان آغاز می‌شود تا حدود یک میلیون پانصد هزار تومان خواهد بود که این هزینه‌‌ها به هتل و خدمات رفاهی و گردشگری هر تور بستگی دارد. به یاد داشته باشید که هزینه اخذ ویزا و عوارض خروج از کشور بر عهده خود افراد است. اگر قصد سفر با خودرو شخصی خود را دارد باید عوارض خودرو خود را هم پرداخت کنید و همچنین فراموش نکنید که قبل رفتن گواهینامه خود را بین المللی کنید. اگر در سفر به ایروان قصد اقامت در هتل را نداشته باشید می‌توانید هتل آپارتمان و سوئیت در حدود قیمت شبی 35 هزار دلار اجاره کنید.