مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner روز دانشجو

s5_logo روز دانشجو

roz-daneshjo روز دانشجو

روز دانشجو مبارک
همه ی ما این که چرا 16 آذر را روز دانشجو نامیدند را میدانیم به همین خاطر است که مانلی پرواز برای دانشجویان امروزی که راه خود را پیدا کرده اند و با آگاهی های کامل وارد حوزه ی آکادمیک دانشگاه شده اند و قصد دارند تحصیلات خود را در کشورهای دیگر ادامه دهند تحصیل در چند کشور را با شرایطشان به دانشجویان ارائه میدهند.همچنین دانشجویان عزیز مانلی پرواز ویژه این روز برای شما به هر کجا که میخواهید سفر کنید تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته است با تماس به کارشناس فروش و ارائه کارت دانشجویی شما شامل این تخفیف دانشجویی میشوید.
چگونه در ترکیه تحصیل کنیم؟
کشور ترکیه شهری پر از هیجان در عین حال آرام جای مناسبی برای تحصیل میباشد. اگر علاقه به تحصیل در خارج از کشور را دارید میتوانید از بورسیه استفاده کنید. زمانی که در بورس شرکت کنید و پذیرفته بشوید برای شما تحصیل رایگان، خوابگاه، بیمه درمانی و حقوق ماهیانه به شما تعلق میگیرد. تحصیل در این کشوری که روز به روز پیشرفت میکند، میتواند موقعیتی مناسب همراه با تجربه های فراوان را همراه داشته باشد.در کنار تحصیل میتوانید با آداب و رسوم جدید و جالبی آشنا شوید. ادامه مطلب

jobs روز دانشجو
چگونه در امارات تحصیل کنیم؟
تحصیل کردن در کشور امارات برای بسیاری از افراد قابل توجه و با اهمیت است چرا که دانشگاه های کشور امارات پلی برای ادامه ی تحصیل در کشورهای انگلستان ، آمریکا و کانادا است.
تحصیلات در کشور امارات مستلزم پرداخت هزینه می باشد و نسبت به کشورهای خاورمیانه گران ترین کشور برای ادامه تحصیل می باشد. ولی نکته ی حائز اهمیت در این کشور زبان تدریس است که دروس به زبان انگلیسی تدریس می شوند.
فارغ التحصیلان تمام سیستم های تحصیلی باید دوازدهمین پایه در مقطع متوسطه را با نمره ی مناسب گذرانده باشند و در صورتی که در پایه های پایین تر مشغول به تحصیل اند و هنوز گواهینامه پایان مقطع متوسطه را کسب نکرده اند می توانند با شرکت در آزمون GED شرکت و در صورت موفقیت مدرک معادل مقطع متوسطه را دریافت و برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند.

wHun+fLSGfZwQAAAABJRU5ErkJggg== روز دانشجو
چگونه در ارمنستان تحصیل کنیم؟
ایروان به یک شهر دانشگاهی معروف است و دارای 15 دانشگاه است. در این شهر تعداد درصد کمی سرقت، دزدی و ... انجام میگیرد بخاطر همین به شهر با امنیت بالای چه از نظر فردی و چه اجتماعی شهرت دارد. دانشگاه‌ها در این شهر رشته‌های مختلفی را می‌پذیرد که پذیرش آن مشروط به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه است. در این دانشگاه تحصیل رایگان هم وجود دارد که مشمول دانشجوهای خارجی نمی‌شود. مدرک مورد نیاز برای ورود به دانشگاه‌های ارمنستان دیپلم است. دوره‌های تحصیل هم به صورت زیر است:
دوره تحصیل کارشناسی 4 سال.
کارشناسی ارشد پیوسته 5 سال.
دوره دکترا حداقل 3 سال است که داشتن مدرک کارشناسی ارشد الزامی است.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل اصل شناسنامه، اصل دیپلم یا اصل گواهی آن، اصل ریز نمرات دوران دبیرستان، شش قطعه عکس رنگی و گواهی سلامت پزشکی می‌باشد.ادامه مطلب