مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner مکان های دیدنی ارمنستان

s5_logo مکان های دیدنی ارمنستان

tBfSQidq4mRVxnsTTC6UTiIFmKCqIVZBPyJkJnkmba5s1VkbaUDHGqcb9C2HbRdHgARd+UI8p93NqjXwkLk750PmndiCDKQm71Fdv0Q+RWQxKc+zy7ck1BoCBQECgIFAQyAgr5SWur1xdvfXKepPHNiuAQdpmS0yE3LN8HQ+Av+4xbmUeIk7sAAAAASUVORK5CYII= مکان های دیدنی ارمنستان

 برای سفر به ارمنستان حتما از تمامی مکان های دیدنی آن دیدن کنید و این چند مکان را در ارمنستان حتما ببینید چرا که گلچینی از بهترین مکان ها در ایروان پایتخت ارمنستان میباشد.برای سفر با تور ارمنستان و گردش در سطح شهر حتما اطلاعات لازم را در مورد این کشور بخوانید و حتما رعایت کنید و مخصوصا برای پوششتان در ایروان لباسی را انتخاب کنید که در قالب فرهنگ و عرف این شهر است تمامی باید و نباید های ارمنستان را بدانید و اجرا کنید تا سفری خوب و فراموش نشدنی داشته باشید. 

تالار اپرای ایروان
یکی از جاذبه‌های توریستی شهر ایروان، سالن و میدان اپرا است. معماری زیبای بنای معروف اپرا و میدان سرزنده‌‌ی آن در سفر به ارمنستان سرگرمتان خواهند کرد.از دیدنی‌های شهر ایروان و کشور ارمنستان بنا و میدان اپرا است که کمتر گردشگری از تماشای آنها غافل می‌شود. سالن اپرا در سال ۱۹۳۳ افتتاح شد و تاکنون شاهد اجرای کنسرت‌ها و اپراهای ارمنستان و جهان بوده است. این بن به نام آرام کاچاتوریان اولین اپرا نویس ارمنی نامگذاری شده است. از لحاظ معماری، سالن اپرا از دو قسمت تشکیل شده است که سالن غربی آن سالن فیل هارمونیک (ارکستر سمفونی) به نام Aram kachatorian و سالن شرقی سالن اپرا و باله به نام Alexander spendiarian است.بیش از ۲۰۰ اپرا و باله توسط هنرمندان ارمنی، اروپای غربی و روسی در سالن اپرا و باله ملی ارمنستان اجرا شده است که از میان آنها می‌توان به خوانندگانی مانند گوهر گاسپاریان، Mihran Erkat و Nar Hovhannisyan و آهنگسازانی مثل Aram Katanyan و Yuri Davtyan و استادان باله Vanush Khanamiryan و ویلن گالستیان اشاره کرد که در پیشرفت و موفقیت این سالن تئاتر نقش داشته‌اند. بعلاوه این مکان میزبان کنسرت هنرمندان مشهوری چون شارل آزناوور (Charles Aznavour)، گروه موسیقی Akvarium و ایان اندرسون (Ian Anderson) هم بوده است. به طور کلی از زمان ساخت این خانه‌ی اپرا تاکنون همیشه بازدیدکنندگان مجذوب معماری بی‌نظیر و ساختار زیبایش شده‌اند و این مکان باارزش یکی از دستاوردهای تاریخ طولانی کشور ارمنستان محسوب می‌شود. امیدورایم به دیدن این بنای زیبا در خیابان تومانیان در قلب ایروان بروید و از تماشای آن لذت ببرید.