مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner بازارهای شبانه تایلند | تور تایلند

s5_logo بازارهای شبانه تایلند | تور تایلند

thailand-events بازارهای شبانه تایلند | تور تایلند

بازارهای شبانه یک فرصت عالی برای خرید کردن و میل کردن غذاها و خوراکی‎های تایلندی در اختیار مسافران تور ارزان تایلند قرار می‎دهد. در این بازارها انواع اجناس را با قیمت‎های مناسب و تخفیف خورده می‎توان یافت. در این مطلب اطلاعاتی در مورد بهترین بازارهای شبانه تایلند در اختیار مسافران تور تایلند قرار خواهیم داد.

بازار شبانه Roi Fat Market

با این نام دو بازار در بانکوک وجود دارد اما بازار پشت میدان مرکز خرید سیکون بزرگتر و بهتر است. در بازار شبانه رویی فت از لباس‌های شیک تا لوام خانگی هر چیزی که بخواهید پیدا می‌شود. اجناس قدیمی و عتیقه جالبی را در این بازار پیدا خواهید کرد. این بازار بزرگ بیش از 200 هزار غرفه دارد.

rOfusQmiEti8yChkBDBlAegP6YGF8wyBobxnRuVATojF39oxEXdds+0jhT77SJ1Gvh89hPZFcMSWOnBOIbzoEof7zPOUA72Cz8HP78Pxnuje5ZA+LhAAAAAElFTkSuQmCC بازارهای شبانه تایلند | تور تایلند

بازار شبانه  Fisherman Village Walking Street

این بازار شبانه سیار یکی از معروفترین بازارهای تایلند در جزیره ساموئی است. در این بازار انواع صنایع دستی و کارهای هنری، غذاهای خیابانی تایلند که دستفروش‎ها آماده می‎کنند و رقاص‎ها و هنرمندانی که باعث شاد بودن محیط این بازار می‌شوند. بازار سیار فیشرمن، در بخش قدیمی جزیره ساموئی به اسم بوفوت قرار دارد.

بازار Weekend Market  Phuket

بازار شبانه آخر هفته های پوکت بزرگترین بازار شبانه جزیره پوکت است که محلی‎ها به آن تالاد تایی روت یا ناکا مارکت می‎گویند. در این بازار انواع اجناس عتیقه، کالاهای دست دوم و غذاهای خیابانی محلی تایلند را می‎فروشند.