مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner آب و هوای مالزی در نوروز

s5_logo آب و هوای مالزی در نوروز

 malaysia-garden آب و هوای مالزی در نوروز

برای مسافران نوروزی تور مالزی یکی از اولین سوالات این است که آب و هوای این کشور در ایام عید چطور است و آیا برای سفر مناسب است یا خیر. اگر شما هم تصمیم به سفر با تور مالزی نوروز 97 دارید، توصیه می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید تا اطلاعاتی در مورد آب و هوای مالزی به دست آورید.

کشور مالزی آب و هوای استوایی دارد و برخلاف کشور چهار فصل ما، این کشور فقط فصل تابستان دارد که تقریبا در تمام طول سال دمای هوا بین 24 تا 34 درجه است. رطوبت هوا در مالزی بسیار زیاد است. میزان بارندگی در فصول مختلف سال در کشور مالزی متفاوت است. معمولا گردشگرانی که به مالزی سفر می‎کنند روزهای بارانی را تجربه خواهند کرد، اما این باران‎ها خیلی طول نمی‎کشد و فقط یکی دو ساعت می‎بارد و بعد آسمان صاف می‎شود.

 

lf3iS0eLYsdr8AAAAASUVORK5CYII= آب و هوای مالزی در نوروز

 

در سفر به مالزی به لباس گرم نیازی نخواهید داشت و تفاوتی نمی‎کند چه فصلی را برای سفر انتخاب کنید. حتی در مناطق کوهستانی مثل تپه‎های کامرون هم هوا آنقدر سرد نخواهد شد. اما چتر و لباس‌های مقاوم در برابر آب را حتما همراه داشته باشید زیرا حتی در روزهای آفتابی هم ممکن است باران‌های شدید به طور ناگهانی ببارد. پرباران‎ترین زمان در کشور مالزی بین ماه نوامبر (آبان) تا فوریه (اسفند) است. در روزهایی که باران می‌بارد می‎توانید از مکان‎های دیدنی سرپوشیده کوالالامپور مثل آکواریوم، برج‌های پتروناس و مراکز خرید دیدن کنید و روزهای آفتابی را به سایر مکان‎ها اختصاص دهید.

قیمت تور مالزی نوروز 97