مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner یه فرصت خوب برای سفرهای نوروزی

s5_logo یه فرصت خوب برای سفرهای نوروزی

Aob7oGpsYKXKAAAAAElFTkSuQmCC یه فرصت خوب برای سفرهای نوروزی

آیا در تعطیلات عید به سفر می‌روید؟ شاید فکر به قیمت تورها شما را از رفتن به سفر در تعطیلات مردد و یا حتی منصرف کند. اما همه ی تورها هم گران نیستند و شما می‌توانید با قیمت مناسب به سفری خوب و فراموش نشدنی بروید. برای سفر کردن و خوش گذارن نباید خیلی سخت بگیرید. به سفری خوب و فراموش نشدنی بروید. برای سفر کردن و خوش گذران نباید خیلی سخت بگیرید.

شما هم می‌توانید به یک هتل لوکس و  گران بروید و هم یک هتل معمولی  و اما تمیز با قیمت مناسب ولی اگر در سفرتان به آن شهر مکان های دیدنی و مراکز تفریحی و پاساژهای خوب را ببینید و نتوانید خیلی خوش باشید سفرتان تنها در هتل خلاصه می‌شود. پس بهتر است که اگر می‌خواهید ارزان سفر کنید هتل‌های معمولی را انتخاب کنید و بیشتر برای گشت و گذار وقت و هزینه بگذارید. از طرفی چند مکان گردشگری با قیمت بسیار مناسب در نوروز به شما معرفی می‌کنیم که بتوانید تصمیم بگیرید و شما هم تعطیلات عید را در خانه نمانید و خاطره‌ی خوبی از نوروز داشته باشید.

تور گرجستان نوروز 97

اولین مسیر گردشگری ارزان قیمت که شما تنها با 650.000 تومان می‌توانید سفری لوکس و زیبا به پایتخت گرجستان یعنی تفلیس داشته باشید.  واقعا با این قیمت می‌توانید سفری به یاد ماندنی و فراموش نشدنی خارج از کشور داشته باشید.