مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner هیجان و سرگرمی در سافاری ورلد بانکوک

s5_logo هیجان و سرگرمی در سافاری ورلد بانکوک

lYi2HS18QSAfaAbxNumW5NuQYpDhuspT1rloDtQZqDdQaqDVw1zVg72Crt7RIiUF+WfDKp+SurT4Zzapl71SErQ3Nu75k1wnwbwZHWqzL3VcJAAAAAElFTkSuQmCC هیجان و سرگرمی در سافاری ورلد بانکوک

 

کشور تایلند و شهرهای مهم آن مثل بانکوک و پوکت و پاتایا از مقاصد محبوب برای سفر در عید نوروز هستند. سفر به این کشور با آب و هوای استوایی در فصل بهار بسیار دلپذیر است. اگر تورهای ترکیبی از شهرهای تایلند را انتخاب می‎کنید، پیشنهاد ما این است که حتما بانکوک را در برنامه سفرتان قرار دهید. در سفرتان با تور تایلند حتما از پارک سافاری ورلد بانکوک که از جاذبه های گردشگری مهم بانکوک در تور تایلند است، دیدن کنید.

این مجموعه، در واقع پارکی بزرگ و باغ وحشی منحصر به فرد است. سافری ولد فقط یک باغ وحش معمولی نیست. در این باغ وحش انگار وارد طبیعت واقعی زندگی حیواناتی مثل ببر، شیر، فیل، زرافه و حیوانات زیبا و بی‌نظیر دیگری شده‌اید. شاید باور نکنید اما می‎توانید در این باغ وحش گرم استوایی، خرس قطبی ببینید که روی یخ‌های شناور زندگی می‎کنند. در این پارک می‎توانید با ماشین‌های سافاری به این حیوانات نزدیک شوید و آنها را ببینید و حتی با حضور افراد حرفه‌ای به این حیوانات وحشی عظیم الجثه غذا بدهید. در این باغ وحش که مثل دشت‌های آفریقا است، حیوانات آزاد و رها هستند و در محدوده بسیار وسیعی زندگی می‎کنند. این باغ وحش وسعتی در حدود 264 هکتار دارد و 30 سال پیش ساخته شده است.

وقتی با ماشین‌های مخصوص در این پارک گشت می‎زنید باید مراقب خودتان باشید چون این حیوانات در قفس نیستند و خرس‌های سیاه وحشی، گله‌های بزرگ زرافه و شیرهای ترسناک در کنار شما رفت و آمد می‎کنند. در کنار حیوانات وحشی حتما دیدن حیوانات گیاهخواری مانند آهو، گوزن، گورخر و شتر نیز برایتان جداب خواهد بود. علاوه بر این یک، یک پارک پرندگان با انواع پرندگان زیبا و کمیاب نظیر پلیکان، درنا، لک لک و شترمرغ در این پارک وجود دارد که بر جذابیت آن افزوده است و یک بهشت زیبا و چشم نواز برای دوستداران طبیعت و حیات وحش ایجاد کرده است.

از دیگر جذابیت‎های سافاری ورلد بانکوک می‎توان به پارک دریایی آن اشاره کرد. این پارک دریایی که مارینا پارک نام دارد تفریحات هیجان انگیزی مانند رفتینگ در رودخانه و قایق سواری در دل جنگل را برای شما فراهم کرده است. علاوه بر این، می‌توانید از نمایش‌های جذاب حیوانات مختلفی چون دلفین، فک و ... لذت ببرید.