مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner کشورهایی که ایرانی ها بدون ویزا میتوانند به آنجا سفر کنند

s5_logo کشورهایی که ایرانی ها بدون ویزا میتوانند به آنجا سفر کنند

8P0eNy+kS1+F3AAAAAElFTkSuQmCC کشورهایی که ایرانی ها بدون ویزا میتوانند به آنجا سفر کنند

اولین سوالی که مطرح هست شاید برای خیلی از مسافرانی که قصد سفر به خارج از ایران را دارند این است که ویزا چیست؟ چند نوع ویزا داریم؟

ویزا یا گذرنامه :ویزا به طور کلی یک سند رسمی و مجوزی هست که توسط سفارتخانه، کنسولگری و یا اداره مرزبانی کشور مقصد برای سفر اتباع بیگانه به اون کشور صادر میشود و شما میتوانید با در دست داشتن گذرنامه یا همان ویزایتان که مهر آن کشور خورده شده است وارد مرز آن کشور بشوید. انواع ویزا اعم از ویزای توریستی، ویزای دانشجویی،تجاری،پژوهشی میباشد که شما با تناسب به نیازتان ویزا را دریافت میکنید.

حال چه کشورهایی برای ایرانی ها باز است و میتوانند تنها با داشتن پاسپورت وارد کشور شوند:ارمنستان، ترکیه،مالزی، گرجستان، صربستان، تانزانیا، سومالی، اکوادور، لبنان، بولیوی، ساموآ، نپال، ونزوئلا، گیه بیسائو، موزامبیک، کامبوج میباشد شما برای رفتن به این کشورها بدون ویزا میتوانید سفر کنید.

حال بهترین تورهایی مسافرتی که با قیمت ارزان میتوانید بروید و لذت سفری ارزان و بهینه داشته باشید را به شما معرفی میکنیم تا خاطره ی سفری رویایی برای شما به جا بماند.

کشور ارمنستان

ارمنستان از جمله کشورهایی است که بدون ویزا برای ایرانی ها باز است و تنها با داشتن پاسپورت شما وارد مرز این کشور میشود. تور زمینی ارمنستان و تور هوایی ارمنستان هر دو از تورهایی است که با قیمت بسیار مناسب میشود تور را بی هیچ دردسری خرید کرد و رزرو هتل های لوکس را با قیمتی ارزان تر از همه جا انجام داد. برای سفرهای برنامه ریزی نشده و غیره منتظره هم میشود تور لحظه آخری ارمنستان را خریداری کرد.