مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner هتل گِوورا دبی

s5_logo هتل گِوورا دبی

EAAAAASUVORK5CYII= هتل گِوورا دبی

دبی در پیشرفت تکنولوژی و ساختن هتل های مدرن جزو پیکسوت ترین ها است و این بار با افتتاح و ساخت هتل Gevora بار دیگر همچون قبل درخشید و این هتل را به عنوان بلندترین هتل دنیا در گینس ثبت کردند. این هتل فاصله کمی با برج خلیفه دارد و در 2 کیلومتری این برج میباشد در خیابان شیخ زاهد قرار دارد. این هتل در گینس با ارتفاع 365 متر ثبت شده که دارای 75 طبقه میباشد و رکود پیشین هتل قبلی یعنی هتل ماریوت که با ارتفاع 355 با 72 طبقه را بود رد کرد.هتل چهار ستاره Gevora، به گونه ای طراحی شده تا تمامی نیازهای تجاری و رفاهی مسافران خود را بتواند برطرف سازد

طبقات هتل
هر طبقه از هتل معماری و طراحی خاصی را دارد که شما بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید میتوانید اتاقتان را در هر طبقه که خواستید رزرو نمایید. این هتل دارای 528 اتاق است که تمامی اتاق ها لوکس و بی نظیر هستند و از نظر چیدمان و طراحی حرف اول را میزنند.

8B+NO8NqCugTgAAAAASUVORK5CYII= هتل گِوورا دبی

اتاق های هتل
اتاق های لوکس که هر کدام 46 متر مربع هستند،اتاق های لوکس یک خوابه با مساحت ۶۲ متر مربع و سوئیت های دو خوابه که دارای مساحت ۸۵ مربع هستند، می باشد. در تور ارزان دبی شما میتوانید با انتخاب این هتل در هر طبقه ای که میخواهید اتاق رزرو کنید و در مدت اقامتتان رویایی ترین لحظات را داشته باشید.