مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

اخبار گردشگری

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner چگونه ارز مسافرتی تهیه کنیم؟

s5_logo چگونه ارز مسافرتی تهیه کنیم؟

gAAAABJRU5ErkJggg== چگونه ارز مسافرتی تهیه کنیم؟

برای خروج از کشور و تهیه ارز با شرایط به وجود آمده فعلی در کشور برای تهیه ارز مسافرتی باید قانون و مقرارتی که در تهیه ارز و میزان خریدن و داشتن ارز وجود دارد را رعایت کنید. مانلی پرواز در این مقاله میخواهد که راه های چگونگی خرید ارز مسافرتی؟ چگونگی دریافت ارز مسافرتی؟ و میزان ارز مسافرتی را برای شما شرح دهد.

در حال حاضر سه بانک ملی و ملت و سامان برای فروش ارز مسافرتی در بعضی از شعب منتخب خود آماده خدمت گذاری میباشند. بانک ملت برای خرید آسوده ارز مسافرتی سیستم اینترنتی را راه اندازی کرده با توجه به شرایط و قانون های خرید ارز تا مسافران بتوانند اینترنتی خرید کنند. اما بانک های ملی و سامان باید به صورت حضوری بروید و حتما وجود اشخاصی که به سفر میروند برای خرید ارز الزامی است.

6cO744iaPHJhIEUBkWmdz2UKP3Z5GybJ7JHVbpvyC57CSpnKC+ShUHVdfBuX6I0KJKG5fHLpjrfIirxDVgfBub5ROHbVwRiUDnju4GcPmWS+PYgNT9RRZfCqDl+N0SmrpnVdFNkjlY+Pgh1DPj1FmPlLPlnhOaz55cXzM8Fd4uBICUhT2fwE6ed793uKDMAAAAABJRU5ErkJggg== چگونه ارز مسافرتی تهیه کنیم؟

برای دریافت ارز مسافرتی ملزم به ارایه این مدارک هستید:

 گذرنامه معتبر جمهوری اسلامی ایران، بلیط هواپیما، ویزای کشور مقصد (در صورت وجود و برای کشورهایی که ویزا میخواهد) و رسید پرداخت عوارض خروج از کشور.

 اصل رسید واریز وجه عوارض خروج از کشور به مبلغ ۷۵.000 (هفتاد و پنج هزار) تومان در یکی از شعبه‌های بانک ملی ایران، به استثنای مسافران معاف از مالیات

علاوه بر این، توصیه می‌شود کپی مدارک فوق را نیز در اختیار داشته باشید.