مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

لارناکا

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner لارناکا

s5_logo لارناکا

larnacainfo لارناکا

 

جاذبه های گردشگری اطراف لارناکا
سواحل اطراف، جاذبه های ساحلی، و مناطق دیدنی مجاور، دلایل خوبی هستند برای اینکه توریست های این جزیره به شهر لارناکا هجوم بیاورند و به سفرهای یک روزه و گشت و گذار در نواحی اطراف بپردازند. شهر ایاناپا، فاماگوسا، Lefkara و Mazotos همگی مناطق دیدنی ای هستند که با ماشین فاصلۀ بسیار کمی با لارناکا دارند.

در حاشیۀ لارناکا، کانال غول پیکر 'Kamares' بسیار دیدنی است. این سازه سبکی رومی دارد و در اواسط قرن 18 میلادی برای جابجایی آب از اینجا به 10 کیلومتر / 6 مایل آن طرف تر ساخته شد. از جمله سایر جاذبه های تاریخی در این اطراف می توان به بنای Choirokoitia مربوط به عصر حجر، مسجد Hala Sultan، دریاچۀ نمک لارناکا و صومعۀ Stavrovouni اشاره کرد.

 

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: ایاناپا (Ayia Napa)– لارناکا

سواحل شنی و کلوپ های شبانۀ پرانرژی ایاناپا تقریبا افسانه ای هستند و در کل این شهر به عنوان مرکز جشن و سرور بر روی جزیرۀ قبرس شناخته می شود. ایاناپا در شمال شرقی لارناکا قرارگرفته و در بین توریست ها و گردشگرانی که عاشق آفتاب هستند، بسیار طرفدار دارد. اگرچه ایاناپا بدلیل قایق سواری ها و کروزهای جذاب، بانجی جامپینگ، و پارک آبی اش بسیار محبوب است، اما جاذبه های فرهنگی و تاریخی بسیاری نیز در دل خود جای داده است. بویژه می توان به صومعۀ ایاناپا، موزۀ زندگی دریایی (Marine Life) و موزۀ Thalassa Municipal Museum of the Sea اشاره کرد.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: رایگان

larn1 لارناکا              

 

larn2 لارناکا              

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: کلیسای Royal – لارناکا

کلیسای رویال که در دهکدۀ مجاور Pyrga و در بزرگراه بین نیکوزیا و Limassol واقع شده، یک کلیسای کوچک و خوش ظاهر است. این مقبرۀ Lusignan، مربوط به قرن 15 میلادی می باشد و حاوی تعدادی نقاشی دیواری تاریخی است که اکثرا سبک فرانسوی دارند. برخی از توریست ها ترجبح می دهند در کنار بازدید از این بنا، به صومعۀ Stavrovouni و یا دهکدۀ حیرت انگیز و فوق العاده زیبای Agia Anna نیز سری بزنند

ساعت کار: همه روزه – از طلوع تا غروف آفتاب
پذیرش: پولی

 

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: Choirokoitia – لارناکا

Choirokoitia مطمئنا یکی از بناها تاریخی می باشد که در 30 کیلومتری / 19 مایلی جنوث غربی لارناکا مستقر شده است. معمولا توریست هایی که روزها به اینجا می آیند از Lefkara یا Limassol نیز بازدید می کنند. Choirokoitia به قرن 6800 قبل از میلاد بازمی گردد و امروزه با داشتن ویرانه های محافظت شده، خانه های بازسازی شده و جاذبه های مشابه، جزو میراث جهانی به ثبت رسیده است. توریست ها با گذشتن از تعدادی راهرو و پله به درون این بنای باستانی راه می یابند

ساعت کار: ماه های می تا سپتامبر، دوشنبه ها تا جمعه ها – از ساعت 9 صبح تا 7:30 عصر / شنبه ها و یک شنبه ها – از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر / ماه های اکتبر تا آوریل، همه روزه – از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر
پذیرش: پولی

larn3 لارناکا            

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: فاماگوسا – لارناکا

فاماگوسا در شمال شرقی لارناکا و دقیقا در شمال ایاناپا واقع شده است که ساحلی بسیار عجیب است چراکه پس از حملۀ نیروهای ترکیه در سال 1974، به کلی تغییر شکل داد. فاماگوسا یک ساحل و شهر مرزی آرام است که واقعا ارزش بازدید دارد. جذابیت طبیعی آن به همراه منظرۀ تاسف بار حصاربندی های اطراف Varosia، درآن واحد عجیب و بیادماندنی هستند. اینجا جاذبه های عظیم دیگری نیز دارد مانند دیوارهای ونیزی، برج اتللو، مسجد مصطفی پاشا و ساحل شنی زیبایی که در مقابل هتل Palm Beach قرار گرفته است.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: رایگان

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: مسجد Hala Sultan– لارناکا

هنگامی که فرودگاه لارناکا را پشت سر می گذارید، مسجد Hala Sultan از اولین جاذبه های دیدنی است که باید به آن توجه کنید. این مسجد یکی از مهمترین مناطق زیارتی مسلمانان در جزیرۀ قبرس است و مانند یک پناه گاه به نظر می آید چون دریاچۀ نمک لارناکا دقیقا در مقابل آن قرار گرفته و اطرافش با درختان زیتون و نخل احاطه شده است. تورهای همراه با راهنما برای این منطقه در دسترس است که توریست ها را برای بازدید از مقبرۀ Hala Sultan وعمۀ حضرت محمد می برند. این مسجد اکنون به عنوان یکی از مقبره های باستانی ثبت شده است.

ساعت کار: همه روزه – ماه های می تا سپتامبر – از ساعت 9 صبح تا 7:30 عصر / اکتبر تا آوریل – از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر پذیرش: رایگان – پرداخت اعانه توصیه و پذیرفه می شود

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: Kiti – لارناکا

دهکدۀ کیتی در 7 کیلومتری / 4 مایلی جنوب شرقی لارناکا واقع شده است. اصلی ترین جاذبۀ کیتی که توریست های فراوانی را به خود جذب می کند کلیسای Panagia Angeloktisti است و معنای تحت الفظی آن، "ساختۀ فرشتگان" می باشد. قدمت این کلیسا به قرن 5 بر می گردد و از آن زمان تا کنون بازسازی شده است. اما یک موزائیک شگفت انگیز با طرح مریم مقدس که از قرن 6 میلادی در آن جای گرفته کیفیت اولیۀ خود را تا کنون حفظ کرده است. خدمات عمومی هر یکشنبه در این محل ارائه می شود و بازدیدکنندگان همیشه خوش آمد گویی می شوند.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: رایگان

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: دریاچۀ نمک لارناکا – لارناکا

دریاچۀ نمک لارناکا یک جاذبۀ عجیب و غیرمعمولی است که در تابستان ها مانند رینگ اسکی روی یخ برق می زند. وقتی تابستان به پایان می رسد و پاییز فرا می رسد، دسته ای از پرندگان رنگارنگ مهاجر در این حوالی دیده می شوند مانند فلامینکو ها. و همواره از بازدیدکنندگان درخواست می شود فاصلۀ خود را با دریاچه حفظ کنند زیرا چسبنده و خطرناک است.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: رایگان

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: Lefkara – لارناکا

قبرس بدلیل صادرات زیبایش نیز معروف است و کارهای قیطانی Lefkara مطمئنا بهترین آنهاست. این ناحیه دارای 2 بخش کوهستانی کاتو و پانو می باشد که این کارهای هنری در آنجا ساخته می شوند. همچنین اماکن دیدنی جالبی نیز دارد مانند موزۀ گلدوزی سنتی، نقره کاری و موزۀ Fatsa Wax.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: رایگان

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: Mazotos – لارناکا

دهکدۀ Mazotos در حدود 22 کیلومتری / 14 مایلی جنوب غربی لارناکا و در مجاورت Pervolia و نیز در نزدیکی ساحل مدیترانه واقع شده است. اگرچه جاذبه های گردشگری ناچیزی دارد، اما برخی از طرفداران زوج هنری Peter Andre و Katie Price (Jordan) که طلاق گرفته اند مایلند به این ناحیه بیایند و ویلای قبرسی 1 میلیون یورویی این زوج را که به نام "قصر صورتی" شناخته می شود، ببینند. اما چون در دوردست بنا شده، از جاده دید چندانی ندارد. پیشنهاد می شود خانواده ها یک روز را در پارک Camel بگذرانند و شترسواری کنند. در اینجا استخرهای سرباز بزرگ، زمین های بازی و باغ وحش Noah's Ark نیز وجود دارد.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: رایگان

 

جاذبه های دیدنی اطراف لارناکا: صومعۀ Stavrovouni – لارناکا

همینطور که به صومعۀ Stavrovouni نزدیک می شوید با منظره ای زیبا مواجه می شوید چراکه این کلیسا بر روی یک تپه بنا شده و مانند قلعۀ قصه های پریان به نظر می رسد. این صومعه یکی از تاریخی ترین کلیساهای قبرس می باشد که قدمتی مربوط به قرن 4 بعد از میلاد مسیح، زمانی که سنت هلنا (مادر امپراطور قسطنتین کبیر) با یک صلیب مقدس کوچک به اینجا آمد. در اطراف کوه Troodos Massif و دشت Mesaoria ، چشم اندازهای مسحورکننده ای نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که خانم ها اجازۀ ورود به این صومعه را ندارند زیرا این صومعه فقط مخصوص آقایان است.

ساعت کار: همه روزه – ماه های آوریل تا آگست – از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر و 3 تا 6 بعدازظهر / سپتامبر تا مارچ – از ساعت 8 صبح تا 12 هر و 2 تا 5 بعدازظهر
پذیرش: رایگان

 تور ارزان لارناکا

tourbutton لارناکا

                                                       

                                                                                                                                                                                      

tik لارناکا تور مشهد              tik لارناکا تور استانبول                tik لارناکا تور دبی 
 
tik لارناکا تور کیش               tik لارناکا تور آنتالیا                      tik لارناکا تور تایلند

tik لارناکا تور قشم               tik لارناکا تور ارمنستان                tik لارناکا تور مالزی

tik لارناکا تور شیراز              tik لارناکا تور گرجستان               tik لارناکا تور روسیه

tik لارناکا  شماره حساب مانلی پرواز  
                                                                                          
tik لارناکا  ارتباط با پشتیبانی سایت          
                                            
شرکت هواپیمایی مانلی پرواز پایتخت

بامدیریت آقای قاسم قاسمی با 9 سال سابقه مدیریتی

- مجری و مبتکر تورهای ارزان ، لوکس و لحظه آخری 
- نماینده فروش آنلاین 900 ایرلاین داخلی و خارجی 
- فروش آنلاین پروازهای چارتر به بیش از 500 آژانس همکار
- 99 هزار مسافر وفادار و عضو باشگاه مشتریان مانلی پرواز 
- نمایندگی فروش تور های گروهی به 27 استان کشور


مانلی مفتخر خدمت گذاری به شماست

         

درباره ما

مانلی پرواز مجری و مبتکر تخصصی تور های ارزان و لحظه آخری

رزرو خارجی : 02188103828
شماره پشتیبانی تور های خارجی : 09306056986 - 09334484191

رزرو داخلی: 02188102064

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس : میدان ولیعصر ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، بعد از بانک دی ، پلاک 345

 ساعات کاری مانلی پرواز : از شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 - پنجشنبه 9 الی 15