مانلی پرواز

صفحه اصلی

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

تورهای مالزی

02188103828 - 02154929(خط ویژه)    banner تور مالزی اردیبهشت 97

s5_logo تور مالزی اردیبهشت 97

تور مالزی اردیبهشت 97 با ارزانترین نرخ در بهترین هتل های کوالالامپور 

برای اطلاع از قیمت تور مالزی ویژه اردیبهشت با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید. 

تلفن رزرو تور مالزی88103828 021 - 54929 021

wM95lYuHbNRnwAAAABJRU5ErkJggg== تور مالزی اردیبهشت 97

تور  ارزان مالزی

 

اگر قصد سفر به کشور زیبای مالزی را دارید بهتر است اطلاعاتی در مورد آب و هوا و مراکز خرید و جاذبه های دیدنی مالزی کسب کنید. کشور مالزی یکی از کشورهای آسیایی و گرمسیری است که پایتخت آن کوالالامپور است. سواحل و جزیره‌های زیبا، جنگل‌های انبوه و سرسبز، برج‌های بلند و معابد باستانی چینی و هندی و بودایی از جاذبه های این کشور زیبا و سرسبز است. 

اگر بخواهید به مالزی سفر کنید لازم است بهترین فصل سفر به این کشور از نظر شرایط آب و هوایی را بدانید. مالزی به طور کلی گرم و بارانی است پس در واقع گردشگران می‌توانند در تمام طول سال به این کشور سفر کنند بدون این که نگران آب و هوا باشند. از ماه مه تا سپتامبر، باد موسمی دیگری از سمت غرب می‌وزد و شهرهایی چون کوالالامپور را درگیر می‌کند. بیشترین میزان بارندگی کوالالامپور در همین فصل است. برای این که خودتان را از آفتاب شدید حفظ کنید، از ضدآفتاب‌های مناسب حتما استفاده کنید. به دلیل شرایط آب و هوایی، انواع حشرات در طول سال در مالزی وجود دارند، به خصوص در مناطق جنگلی. این حشرات ممکن است ناقل بیماری‌های جدی باشند، پس با پوشیدن لباس مناسب و استفاده از اسپری‌های دفع‌کننده‌ی حشرات، خودتان را از نیش حشرات محفوظ نگه دارید. 

گردشگران می‎توانند تور مالزی را به صورت تور ترکیبی تور مالزی سنگاپور و یا تور مالزی کوالالامپور، تور کوالالامپور لنکاوی یا پنانگ که از مهمترین و زیباترین جزیره های کشور مالزی هستند، انتخاب کنند. معمولا تورهای مالزی به صورت 7 شب و 8 روز است که اگر تورهای ترکیبی مالزی را انتخاب کرده باشید 3 یا 4 شب در کوالالامپور و بقیه را در سنگاپور یا جزایر مالزی می‎گذرانید. 

 تور ارزان مالزی اردیبهشت 97