مانلی پرواز

خانه

تورها

رزرو آنلاین

اخذ ویزا

هتل ها

هتل ها

اطلاعات مسیرها

اطلاعات مسیرها

اخبار گردشگری

باشگاه مشتریان

ارتباط با مانلی

تورهای نوروز 97

تور‌های اقساطی

تور‌های لحظه آخری

مانلی همسفری ماندگار

تور روسیه

رزرو خارجی: 88103828 - 021  رزرو داخلی: 88102064 - 021     telegramup تور روسیه    instagramup تور روسیه 

s5_logo تور روسیه

تور روسیه

 روسیه بزرگترین کشور دنیا است که با طبیعت زیبا و منحصر به فرد خود توانسته گردشگران زیادی را به سمت خود بکشاند. کشور روسیه پر از آثار تاریخی و هنری و موزه‌های فراوان است. روسیه کشوری است که زمستان‌های بسیار سرد و یخبندانی دارد. اگر قصد سفر با تور روسیه را دارید بهتر است که در فصل تابستان که آب وهوا خوب است به روسیه بروید، ولی در این فصل شهرهای مهم روسیه شلوغ و هزینه‌های آن بسیار زیاد است. آب و هوای روسیه در بهار کمی سرد است  ولی سفر در این فصل موجب می‌شود که برخی از رویداد‌های فرهنگی روسیه را ببینید. فصل پائیز روسیه هم که آغاز سرمای روسیه است ولی روزهای آفتابی دارد که می‌توانید  به بهترین پیست‌های دنیا بروید و اسکی کنید. به هر حال در هر فصلی که به روسیه سفر می‌کنید حتما لباس گرم و کفش‌های مناسب با خود ببرید تا یک سفر عالی در روسیه را تجربه کنید. 

 5XEMqtLBCI4tTaNUBBdzTmEykqKoNT9FGc0npY4oBkUJIvR7ZPwymc5NfM1F4mFlCAD7hkn8B64tLuCWjOR4AAAAASUVORK5CYII= تور روسیه

ویزای روسیه

گرفتن ویزا توریستی برای روسیه کار سختی نیست و می‌توانید اخذ ویزا را به آژانس‌های هواپیمایی بسپارید تا آنها به تعداد روزهای تور ارزان روسیه و پرواز شما اقدام به اخذ ویزا کنند.برای گرفتن ویزای روسیه نیازی به وقت مصاحبه ندارید. از آن‌جایی که حضور متقاضی در سفارت روسیه الزامی نیست، می‌توانید تمام مراحل گرفتن ویزای خود را به کارگزار ویزا بسپارید.

انواع ویزای روسیه

قبل از هر چیز باید بدانید چه ویزایی برای سفر شما مناسب است. سفارت روسیه برای مسافرهای ایرانی ویزاهای توریستی چهارده روزه و یک ماهه صادر می‌کند. با این ویزاها شما می‌توانید به همه‌ی شهرهای روسیه سفر کنید.

سفارت روسیه ویزای توریستی چهارده روزه را مطابق رزرو هتل و پرواز مسافر صادر می‌کند. یعنی برای گرفتن ویزای چهارده روزه باید رزرو قطعی هتل برای کل مدت سفر و بلیط رفت و برگشت ارائه کنید. اگر مدت اقامت شما در روسیه کمتر از چهارده روز باشد، ویزای شما برای همان تاریخی که هتل و پرواز خود را رزرو کرده‌اید صادر می‌شود.
برای ویزای یک ماهه‌ی روسیه، باید رزرو قطعی هتل برای دو سوم از زمان سفر (دست‌کم ۲۰ روز) و بلیط رفت و برگشت ارائه کنید.
بعد از صدور ویزای روسیه، تغییر مدت زمان ویزا ممکن نیست. بهتر است پیش از درخواست ویزا، از تاریخ قطعی سفر خود مطمئن شوید.
بعد از ورود به خاک روسیه نمی‌توانید نوع ویزای خود را تغییر دهید. برای تمدید یا تغییر ویزا باید روسیه را ترک کنید و دوباره درخواست ویزا بدهید.
ورود به روسیه حتما باید از مسکو باشد. اما برای خروج می‌توانید از شهرهای دیگر نیز بلیط بگیرید.